קייטרינג לאירועים קטנים

בקטגוריה של אירועים פרטיים נכללים אירועים רבים, משבת חתן או אירוע קטן ועד אירועי יוקרה כמו חתונה, לרוב זהו אירוע של פעם בחיים והחלום של כולם שזה יהיה אירוע שלא שוכחים, ולרוב מה האורחים זוכרים? את האוכל, אם היה מה לאכול ואם היה טעים.

אנחנו ב"לומיטו" מלווים את חומרי הגלם שלנו לאורך כל הדרך וכשהבחירה של חומרי הגלם נכונה, וכשאת האוכל אנו מבשלים באהבה, המנות שיוגשו לאורחים שלכם יניבו מפיהם רק מילה טובה.

אז לא משנה באיזה אירוע מדובר, ביחד אתכם נבנה את התפריט המתאים, השף מאיר דוד והיזם אייל טואג ידעו לזהות ולהרכיב את המנות המתאימות, ובהתאם לעצב את האירוע כולו.אז לא משנה באיזה אירוע מדובר, ביחד אתכם נבנה את התפריט המתאים, השף מאיר דוד והיזם אייל טואג ידעו לזהות ולהרכיב את המנות המתאימות, ובהתאם לעצב את האירוע כולו.אז לא משנה באיזה אירוע מדובר, ביחד אתכם נבנה את התפריט המתאים, השף מאיר דוד והיזם אייל טואג ידעו לזהות ולהרכיב את המנות המתאימות, ובהתאם לעצב את האירוע כולו.אז לא משנה באיזה אירוע מדובר, ביחד אתכם נבנה את התפריט המתאים, השף מאיר דוד והיזם אייל טואג ידעו לזהות ולהרכיב את המנות המתאימות, ובהתאם לעצב את האירוע כולו.