קייטרינג לאירועים

קייטרינג לאירועים

לא מתפשרים על פחות מ"לומיטו" לאירוע שלך...

כשמדובר באירוע חברה, מעבר לארגון הערב כולו, התפריט בעל משמעות, אם זה יהיה אירוח עם מלצרים, בופה או אירוע קוקטייל – זה הרושם שישפיע על הלקוחות שלכם.

אירוע השקה, כנס לעובדי החברה וכל אירוע דומה- זה לא המקום להתפשר על איכות, החל מעיצוב האירוע ועד הקינוח.

במקרה זה הניסיון מדבר, אירועים למיטב החברות במשק, תפריט מותאם לאירוע שלכם והפקה של האירוע על כל היבטיו.

אז אם עדיין לא ניסיתם זה הזמן, לאירוע מוקפד, תפריט עשיר ומיוחד וצוות מקצועי – בחרו "לומיטו".


קרא עוד

 קייטרינג לאירועים קטנים

בקטגוריה של אירועים פרטיים נכללים אירועים רבים, משבת חתן או אירוע קטן ועד אירועי יוקרה כמו חתונה, לרוב זהו אירוע של פעם בחיים והחלום של כולם שזה יהיה אירוע שלא שוכחים, ולרוב מה האורחים זוכרים? את האוכל, אם היה מה לאכול ואם היה טעים.

אנחנו ב"לומיטו" מלווים את חומרי הגלם שלנו לאורך כל הדרך וכשהבחירה של חומרי הגלם נכונה, וכשאת האוכל אנו מבשלים באהבה, המנות שיוגשו לאורחים שלכם יניבו מפיהם רק מילה טובה.

אז לא משנה באיזה אירוע מדובר, ביחד אתכם נבנה את התפריט המתאים, השף מאיר דוד והיזם אייל טואג ידעו לזהות ולהרכיב את המנות המתאימות, ובהתאם לעצב את האירוע כולו.


קרא עוד

קייטרינג לשבת חתן

מכנסים את כל העובדים, כנס להשקה של מוצר חדש או הדרכה, לא משנה מה המטרה, במהלך היום או בערב חשוב גם לשלב הסעדה, ומה יכול להיות טוב יותר מהאוכל המוכן של "לומיטו",  זה לא עוד קייטרינג מסחרי, אלא מנות מיוחדות הנבנות על ידי השף מאיר דוד, בהתאמה לאירוע שלכם.

צוות לומיטו יציג בפניכם מגוון רחב של אפשרויות לבחירה, לקשת רחבה של אירועים וסגנונות. עם חומרי הגלם המשובחים בשוק האוכל הישראלי, וגם המיובא. עם בשר, דגים ומצרכים טריים שאני יוצרים תחת אותה קורת גג בה האוכל גם מתבשל – המנות והאירוע כולו יהיו מדהימים


קרא עוד

 קייטרינג לאזכרות

קייטרינג לאירועים קטנים כולל בתוכו מגוון תפריטים, לרוב אלו לא תפריטים מובנים אלא התאמה לקונספט האירוע, אם זה שבת חתן, בריתה או אפילו ארוחה משפחתית גדולה, תוכלו לרכוש אצלנו מגוון עשיר של מנות ראשונות, מנות עיקריות, תוספות וסלטים ולהרכיב שולחן אירוח יוקרתי מאוד.

אם אתם מעדיפים להגיע וליהנות עם האורחים שלכם, אנו נוכל לבנות עבורכם את האירוע, ולדאוג שהכל יוגש טרי וחם, שהשולחנות והאירוע יהיו ערוכים, הכל יתקתק – ואתם תהיו רגועים, כי עם הצוות המקצועי של "לומיטו" אין פשרות – אוכל עושים באהבה או לא עושים בכלל.


קרא עוד

אוכל מוכן לשבת

אירוע קוקטייל הוא הפקה קצת שונה מכל אירוע אחר, אירוע בו מסתובבים מלצרים עם מנות קטנות, טעימות מכל מיני דברים.

גם המנות הקטנות הללו חייבות להיות משובחות ומעניינות, כאלו שישאירו טעם של עוד וכמו בכל אירוע, גם באירוע קוקטייל לאוכל יש משמעות חשובה.

בתצוגות אופנה, בהשקות של מוצר חדש, באירועי חברה ואפילו באירועים פרטיים, אירוע קוקטייל הוא חוויה לא רגילה, אנו ב"לומיטו" נארגן עבורכם את האירוע מתחילתו ועד סופו, מבחירת המנות, לבחירת חומרי הגלם ובישול המנות ועד ההפקה של האירוע, צוות מלצרים מיומן, שפים מהטובים בתחום, חומרי גלם מובחרים ללא פשרות, כל אלו יחד יהפכו את האירוע שלכם לאירוע בלתי נשכח ויוקרתי.


קרא עוד

קצבייה

אירוע בחיק הטבע, באמצע היער או בגינה, זה אירוע שונה מאולם סגור, בטבע לפעמים יש לחות, אבק או גורמים אחרים שיכולים להרוס את האוכל, ולכן חשוב להתאים את צורת ההגשה והן את המנות, לא כל תפריט יתאים לאירוע בטבע.

עם ניסיון של שנים בתחום, ועם שפים מהמובחרים בתחום נוכל להרכיב לכם את האירוע המושלם, עם הכלים המתאימים לאירוע בטבע, עם המנות המתאימות וצוות מיומן שידאג שהאירוע יזרום וכולם יהיו מרוצים – "לומיטו" הם האידאל.


קרא עוד