ממליצים

"תאמינו לי שכל האוכל ,השירות, החניות, הבשרים והדגים הטריים, והקולנריות הכל הכל, זה כלום לעומת הבוסים שהיו לי מנשה ואייל כולל כל משפחת טואג האמא האחות ורד וכמובן האח ישראל, והחבר'ה שעבדתי איתם ב''לומיטו'' ... אחלה אנשים...


לילך טנעמי

"תמיד טרי. תמיד טעים. צוות העובדים זמין לכל גחמותי. הצוות הניהולי-מיוחד במינו. החמוצים-חבל לפספס. הדג שלקחתי אתמול שפתיים יישקו." 


אודי כרמיאל.

"אנחנו קונים כל שבוע בשר מהקצביה ושניצלים מהאוכל המוכן-השניצלים נפלאים, הבשר טרי והמקום נקי לעילא ולעילא. ובעיקר, מקצועיות ויחס אדיב ונעים ביותר מהמנהל ועד העובדים מאחורי הדלפקים" 


שמיר

"אייל,תודה רבה על הכל,האוכל מאוד טעים וטרי,
הכל היה ממש מעולה,
הסלטים-באמת "מי שלא טועם מפסיד",
הצוות ,השירות והניקיון-כל הכבוד!!!
לסיכום-טעים מאוד,ומומלץ למי שבאמת מחפש אוכל איכותי וברמה מצוינת." תודה


 שרית ושמעון

"על לומיטו קיבלנו המלצות מאנשי מקצוע בתחום. החלטנו לבוא ולראות בעצמינו. הרושם הראשוני היה מדהים, מקום אסטתי, שירות מקצועי, מבחר מרשים ומחיר הוגן. קבענו עם אייל הבעלים למפגש טעימות. אייל והשף ארחנו אותנו באופן יוצא מהכלל. האמת, היה קשה לבחור, הכל היה מאוד טעים ויפה. ביום האירוע הכל הגיע בזמן, הצוות המקצועי של אייל אירגן את האוכל בצורה הכי יעילה מראש וגם במטבח של האולם התבניות סודרו כך שיהיה נח לפרוק בסדר הרצוי. קיבלנו המון מחמאות מהאורחים שלנו על האוכל! שמחנו לספר לכולם על לומיטו ועל אייל, מקצוען אמיתי בשירות ואיכות. ומעל הכל בן אדם נעים הליכות שהיה לנו העונג לפגוש."


 אסתר וזאב מוסקוביץ